"Prawdziwe piękno rozpoczyna się od zdrowia - znajdź swoją ścieżkę z Nami”

Agata i Ola Active Point

O nas

Poznaj założycielki
Ola i Agata

Aleksandra Dzida – ekspertka bezpiecznego  treningu medycznego dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Cześć! Jestem Ola. Moja przygoda z aktywnością fizyczną zaczęła się dawno temu. Zobaczyłam mojego dziadka, który na tamten moment miał 72 lata i bez skrępowania zrobił przede mną szpagat – wtedy wiedziałam, że to jest coś co ja sama chciałabym móc zrobić będąc w jego wieku! I wszystko wskazuje, że tak będzie.

Potem zaczęłam tańczyć mając 13 lat, codzienne treningi, zdrowy tryb życia (czego nie rozumieli moi przyjaciele, a przede wszystkim rodzina!) oczywiście na swojej drodze poznałam wspaniałe osoby związane z branża fitness. To mnie bardzo inspirowało.

Jako magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, zawsze stawiałam na rozwój i dzielenie się wiedzą. Po licznych szkoleniach, kursach i warsztatach postanowiłam wyspecjalizować się w treningu dla kobiet w ciąży i mam po porodzie. Właśnie dlatego zaczęłam prowadzić zajęcia „Active Mum” dla mam i ich dzieci w różnych miastach na Śląsku i Zagłębiu. Dało mi nie tylko ogromną satysfakcję, ale również pokazało, jak ważna jest wszechstronna opieka nad kobietami w tak wyjątkowym czasie ich życia. A dlaczego? Sama zostałam mamą! A trening mamy to przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego zaczęłam edukować inne mamy i zrzeszać je na grupie na Facebook’u. Największym problemem był „czas” i oderwanie się od malucha, dlatego moje treningi stworzyłam tak, aby mogły odbyć w towarzystwie Twojego maluszka!

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z licznymi instytucjami i klubami, gdzie wspierałam kobiety na różnych etapach ich życia – od ciąży, poprzez macierzyństwo, aż po aktywizację osób starszych. 

Przez lata byłam indywidualnym trenerem PZU Team ze względu na moją kolejna specjalizacje – medyczny trening.
 

Dlatego po moich treningach i kursach skończysz z uśmiechem i potem na twarzy 🙂

 

Agata Bilińska – ekspertka od zdrowego żywienia i treningu

Hej! Jestem Agata, dietetyczka i trenerka. Z zamiłowaniem pomagam ludziom czuć się komfortowo, dzięki zdrowemu odżywianiu i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej. Moja edukacja na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a także doświadczenie zdobyte w pracy w Szpitalu Wojewódzkim i we współpracy z zawodowymi sportowcami Klubu sportowego Ruch Chorzów, pozwoliły mi na rozwijanie kompleksowego podejścia do każdego pacjenta.

Przez lata pracy jako instruktor fitness i trener EMS zrozumiałam, że aktywność fizyczna to tylko jeden z filarów zdrowia, tuż obok zbilansowanej diety oraz stosowania higieny rytmu dobowego. Dlatego stworzyłam markę “Agata Bilińska – Platforma Dietetyka”, by dzielić się wiedzą i wspierać w dążeniu do zdrowego stylu życia. 

Wiedza, to jest to czego ja nie dostałam, gdy miałam za sobą kolejne próby odchudzania się i witałam jedynie efekt jojo. Chudłam i tyłam na zmianę. Zdrowie mi się sypało. Wyniki badań pogarszały. Miałam niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników, insulinooporność, przeszłam 4 operacje kolana, co też nie ułatwiało mi całego procesu. Ale to zbyt restrykcyjne podejście do żywienia i treningu spowodowało efekt odwrotny do zamierzonego. To była szarpanina z nierealnym planem i samą sobą. Dopiero kiedy otworzyłam się na zrozumienie: czym jest odpowiednio dobrana strategia żywieniowa, jaką aktywność w ogóle chciałabym wykonywać, na lata, a nie po to by schudnąć, przyszły efekty, które mam do dzisiaj.Nasza misja

Zjednoczone poczuciem misji i przekonaniem, że razem możemy więcej, postanowiłyśmy stworzyć Active Point – miejsce, gdzie każda kobieta znajdzie wsparcie, motywację i profesjonalną opiekę. Zrozumiałyśmy, że połączenie naszych doświadczeń, wiedzy i pasji pozwoli zaoferować kompleksowe wsparcie na drodze do lepszego samopoczucia, zdrowia i piękna.

W Active Point stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia – od treningów medycznych, EMS, przez indywidualne plany żywieniowe, po wsparcie psychiczne.


"Chcemy, by każda kobieta, która do nas trafia, czuła się tutaj jak w domu, mogła rozwijać się, osiągać swoje cele i cieszyć się każdym dniem pełnym zdrowia i energii."

Agata i Ola

Ekipa Active Point

Chcemy, abyś poznała nasz wspaniały zespół – wyjątkowe osoby, które każdego dnia pracują, by wspierać Cię w dążeniu do Twoich celów. Od trenerów personalnych, przez dietetyczki, aż po specjalistki od jogi – każda z nas jest tu dla Ciebie.

Martyna Frydrych

Hej!

Nazywam się Martyna Frydrych i pomogę ci ogarnąć właściwy sposób żywienia! Jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem, który skupia się na tym, żeby ci ułatwić życie, a nie skomplikować. 

Dlaczego dietetyka? Zawsze chciałam leczyć ludzi, a wiele chorób spowodowane jest niewłaściwym sposobem żywienia. Wyznaje zasadę, że lepiej zapobiegać, niż leczyć – a przy racjonalnym żywieniu jesteśmy w stanie to osiągnąć.

Pomoc u mnie również uzyskają kobiety chore na endometriozę, które szukają specjalisty – by zmniejszyć dolegliwości spowodowane właśnie tą chorobą.

Jestem również trenerem EMS, który wkręca treningi do zdrowego stylu życia i jest idealne dla osób, które cierpią na niedoczas. Żywienie i aktywność to klucz do zdrowia, dlatego pozwól mi pokazać, że się da.

active (11)
Karolina

Karolina Kawalec

​​Cześć, mam na imię Karolina. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Moja sportowa przygoda rozpoczęła się w 2010 roku. Przez lata zdobywałam doświadczenie w lekkiej atletyce, zdobywając medale mistrzostw Polski. Obecnie, jako trener, dzielę się swoją wiedzą i pasją, pomagając innym osiągać ich cele.

Posiadam liczne certyfikaty i specjalistyczne szkolenia, które wykorzystuję, by tworzyć indywidualne programy treningowe dostosowane do potrzeb, celów i możliwości moich klientów. Współpracuję z osobami w każdym wieku, od amatorów po zawodowych sportowców oraz tych, którzy wymagają specjalistycznego treningu medycznego.

Pomagam kształtować sylwetkę, rozwijać cele sportowe i wracać do formy po kontuzjach. W mojej pracy stawiam na profesjonalizm, ale równie ważna jest dla mnie dobra atmosfera i budowanie wspaniałych relacji z klientami.

Razem możemy więcej

Dumnie prezentujemy naszych partnerów, z którymi współpracujemy. Dzięki nim możemy oferować jeszcze więcej i jeszcze lepiej odpowiadać na Twoje potrzeby.

Co nas wyróżnia

Nasze atuty - Twoje możliwości

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy ekspertkami w swoich dziedzinach, co pozwala nam oferować Ci usługi najwyższej jakości.

Luźna atmosfera

W Active Point panuje niepowtarzalna, przyjacielska atmosfera. Chcemy, abyś czuła się tu swobodnie i bezpiecznie, jak w domu.

Zaangażowana społeczność

Stworzyłyśmy społeczność, która wspiera się na każdym kroku. Razem łatwiej jest osiągać cele i cieszyć się każdym sukcesem.

Dostępność

Nasze studio oferuje elastyczne godziny otwarcia, umożliwiając Ci znalezienie dogodnego terminu na trening.

Eksperci pod jednym dachem

U nas znajdziesz wsparcie i profesjonalne doradztwo w każdym aspekcie zdrowego stylu życia

Dzielimy się wiedzą

Rozwijaj się razem z nam

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i mediów społecznościowych, gdzie znajdziesz nie tylko inspiracje i porady, ale również praktyczną wiedzę, która pomoże Ci na drodze do lepszego zdrowia i samopoczucia.

Chcesz być na bieżąco?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego newslettera. Będziesz na bieżąco z promocjami, nowymi ofertami, które wprowadzamy do Active Point. Dodatkowo będziemy wysyłać do naszych subskrybentów merytoryczne wpisy, artykuły, które na pewno Cię zainteresują. Nie ma nad czym się zastanawiać! 

Active Point to nowoczesne, kameralne studio w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Mickiewicza 6, oferujące treningi medyczne, motoryczne i EMS, fizjoterapię, masaże, oraz dietetykę kliniczną, sportową i psychodietetykę. Stawiamy na domową atmosferę i indywidualne podejście do każdego klienta.

Kontakt:

ACTIVE HEALTH Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 6

41 -300 Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia

© ACTIVE HEALTH Sp. z o.o.

(Visited 9 times, 2 visits today)