Zainwestuj w promowanie zdrowego stylu życia wśród pracowników

Koszty zwolnień chorobowych pracowników stanowią znaczne obciążenie dla budżetu przedsiębiorstw, stąd warto jest inwestować w działania prewencyjne takie jak promocja zdrowego stylu życia, w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia chorób i urazów wśród pracowników.

Uwielbiamy edukować i wspierać w drodze do lepszego zdrowia i samopoczucia

Promowanie zdrowego stylu życia jest naszą pasją, uwielbiamy dzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi wspierając ich w drodze do lepszego zdrowia i samopoczucia. Chętnie pomożemy Twojej firmie/ instytucji w edukacji pracowników w zakresie zbilansowanego żywienia, szeroko pojętego dbania o zdrowie oraz w tematyce work-life balance. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką „O nas”

Uwielbiamy edukować i wspierać w drodze do lepszego zdrowia i samopoczucia

Promowanie zdrowego stylu życia jest naszą pasją, uwielbiamy dzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi wspierając ich w drodze do lepszego zdrowia i samopoczucia. Chętnie pomożemy Twojej firmie/ instytucji w edukacji pracowników w zakresie zbilansowanego żywienia, szeroko pojętego dbania o zdrowie oraz w tematyce work-life balance. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką „O nas”.

Dlaczego warto postawić na promocję zdrowia wśród pracowników?

MNIEJSZA ABSENCJA
1. Spadek absencji z powodu zachorowań
Wzrost świadomości pracowników na temat zdrowego żywienia i stylu życia może przełożyć się na spadek absencji z powodu zachorowań, zarówno w wyniku infekcji jak też chorób przewlekłych.
MNIEJSZA ABSENCJA
Lepsza produktywność
2. Wzrost produktywności pracowników
Umiejętność zbilansowania diety oraz regularna aktywność fizyczna przyczyniają się do wzrostu produktywności pracowników m.in. poprzez poprawę koncentracji.
Lepsza produktywność
INTEGRACJA
3. Dobry sposób na integrację grupy
Wykłady oraz warsztaty są dobrym sposobem na integrację grupy oraz stanowią realną wartość dodaną dla pracowników.
INTEGRACJA

Co możemy zaproponować?

Wykłady

Wykłady / warsztaty o charakterze edukacyjno-motywacyjnym w tematyce diety / zdrowego stylu życia

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne dla pracowników / na eventach

Inne

Jesteśmy otwarte na inne formy współpracy z firmami, w tym celu prosimy o kontakt.

Kontakt

Jesteśmy otwarte na inne formy współpracy z firmami, w tym celu prosimy o kontakt pod adresem mailowym kontakt@ihealth.com.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w celu ustalenia indywidualnej oferty.

Ogranicz koszty zwolnień chorobowych, poprawiając jakość życia pracowników

Ogranicz koszty zwolnień chorobowych poprawiając jakość życia pracowników. Inwestycja w wiedzę jest zawsze dobrym pomysłem. Wycenę przesyłamy na mail po wcześniejszym ustaleniu szczegółów usługi. Napisz nam kilka słów o swoich potrzebach oraz pomysłach, a my wrócimy z odpowiedzią w ciągu 24 godzin.
(Visited 191 times, 1 visits today)

Dla Firm

Zadaj nam pytanie!

Chętnie podejmiemy się współpracy